Čas na serveru 01:09:35

Mach a Šebestová

Id: 41001

Mach a Šebestová

  •  / Mach a Šebestová / Adolf Born

akvarel/papír, velikost listu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 16.7.96, věnování, zaskleno, rámováno, zcela původní stav

zobrazeno: 8273x

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Příhozy: 93