Čas na serveru 11:44:26

Malíř a kůň

Id: 117201

Malíř a kůň

  •  / Malíř a kůň / Adolf Born
  •  / Malíř a kůň / Adolf Born
  •  / Malíř a kůň / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole "autorský tisk", zaskleno, rámováno

zobrazeno: 14910x

Vyvolávací cena:

30 100