Čas na serveru 03:39:13

Malířka

Id: 458102

Malířka

  •  / Malířka / Adolf Born
  •  / Malířka / Adolf Born
  •  / Malířka / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1786x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 54