Čas na serveru 12:29:52

Marťanský dopoledník - Arabella

Id: 85102

  •  / Marťanský dopoledník - Arabella / Adolf Born

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost listu 24,5 x 17 cm, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3013x

Vyvolávací cena:
15 000

34 000