Čas na serveru 16:22:44

Marťanský dopoledník - já háčkuju

Id: 178405

  •  / Marťanský dopoledník - já háčkuju / Adolf Born

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 21 x 13,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3065x

Vyvolávací cena:
6 000

29 400