Čas na serveru 13:10:44

Marťanský dopoledník

Id: 178404

Marťanský dopoledník

  •  / Marťanský dopoledník / Adolf Born

kombinovaná technika/akvarel/papír, velikost kresby 14 x 7,5 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení Emy Bornové o pravosti díla, datováno 18.7.2016, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1812x

Vyvolávací cena:

13 000