Čas na serveru 04:41:55

Marťanský dopoledník - V lavici

Id: 77504

  •  / Marťanský dopoledník - V lavici / Adolf Born

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,8 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 3866x

Vyvolávací cena:
15 000

50 000