Čas na serveru 12:37:18

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

Marťanský dopoledník - V okně

  •  / Marťanský dopoledník - V okně / Adolf Born

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 3256x

Vyvolávací cena:
15 000

67 000