Čas na serveru 12:57:07

Medvědář

Id: 1214

Medvědář

  •  / Medvědář / Adolf Born
  •  / Medvědář / Adolf Born
  •  / Medvědář / Adolf Born
  •  / Medvědář / Adolf Born

litografie č. 54/70, rozměr ve výřezu 49,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2198x

Vyvolávací cena:

12 000