Čas na serveru 11:28:25

Modrovous

Id: 150601

Modrovous

  •  / Modrovous / Adolf Born
  •  / Modrovous / Adolf Born
  •  / Modrovous / Adolf Born
  •  / Modrovous / Adolf Born
  •  / Modrovous / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 35 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 22/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 53