Čas na serveru 00:00:51

Motiv z Benátek

Id: 190423

Motiv z Benátek

  •  / Motiv z Benátek / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 39/50, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3060x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000