Čas na serveru 12:43:36

Muž s cigaretou

Id: 486101

Muž s cigaretou

  •  / Muž s cigaretou / Adolf Born

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 277x

Vyvolávací cena:

26 000