Čas na serveru 00:07:32

Muž s kocourem

Id: 489201

Muž s kocourem

  •  / Muž s kocourem / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

14 500