Čas na serveru 12:40:06

Muzikanti

Id: 251301

Muzikanti

  •  / Muzikanti / Adolf Born
  •  / Muzikanti / Adolf Born
  •  / Muzikanti / Adolf Born
  •  / Muzikanti / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3852x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 55