Čas na serveru 20:21:34

Myší král

Id: 210202

Myší král

  •  / Myší král / Adolf Born
  •  / Myší král / Adolf Born
  •  / Myší král / Adolf Born
  •  / Myší král / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1271x

Vyvolávací cena:

22 100