Čas na serveru 04:05:13

Myslivec

Id: 6019

Myslivec

  •  / Myslivec / Adolf Born
  •  / Myslivec / Adolf Born
  •  / Myslivec / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 6433x

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Příhozy: 79