Čas na serveru 20:06:52

Na bitevním poli

Id: 98118

Na bitevním poli

  •  / Na bitevním poli / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 38 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 5/30, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 4884x

Vyvolávací cena:

16 600