Čas na serveru 02:26:22

Na procházce

Id: 158802

Na procházce

  •  / Na procházce / Adolf Born
  •  / Na procházce / Adolf Born

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 29 x 29 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:

11 000