Čas na serveru 12:35:50

Na slonovi

Id: 110504

Na slonovi

  •  / Na slonovi / Adolf Born
  •  / Na slonovi / Adolf Born
  •  / Na slonovi / Adolf Born
  •  / Na slonovi / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 59,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 30/95, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 11034x

Vyvolávací cena:

25 000