Čas na serveru 13:06:59

Napoleon

Id: 46801

Napoleon

  •  / Napoleon / Adolf Born
  •  / Napoleon / Adolf Born
  •  / Napoleon / Adolf Born
  •  / Napoleon / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, č. 28/30, zaskleno, paspartováno, původní stav

zobrazeno: 2179x

Vyvolávací cena:

21 000