Čas na serveru 12:56:06

Návrat z Kolonií

Id: 1288

Návrat z Kolonií

  •  / Návrat z Kolonií / Adolf Born

barevná litografie č. 23/100, rozměr 57,5 x 44 cm, signováno vpravo dole tužkou, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1744x

Vyvolávací cena:
4 200

13 000