Čas na serveru 18:29:15

Návrh ilustrace

Id: 223203

Návrh ilustrace

  •  / Návrh ilustrace / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr celého listu 31,5 x 42 cm, neznačeno, přiložen osobní dopis autora se signaturou a datací, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4317x

Vyvolávací cena: