Čas na serveru 14:53:51

Návštěva z Londýna

Id: 468701

Návštěva z Londýna

  •  / Návštěva z Londýna / Adolf Born

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3802x

Vyvolávací cena:
12 000

71 000

Příhozy: 59