Čas na serveru 00:36:55

Nejkrásnější otrokyně světa

Id: 454607

Nejkrásnější otrokyně světa

  •  / Nejkrásnější otrokyně světa / Adolf Born

kompletní soubor šesti litografií, specifikace všech děl: litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. 1) Gina Lollobrigida, 2) Marlene Dietrich, 3) Claudia Cardinale, 4) Giulieta Masina, 5) Josephine Baker, 6) Pablo Picasso

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:
12 500

14 000