Čas na serveru 11:49:28

Nejlepší číslo cirkusu Medrano

Id: 83802

  •  / Nejlepší číslo cirkusu Medrano / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, uprostřed dole věnování, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:

31 000