Čas na serveru 07:25:51

Nerovný pár

Id: 2156

Nerovný pár

  •  / Nerovný pár / Adolf Born
  •  / Nerovný pár / Adolf Born
  •  / Nerovný pár / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, č. listu 47/70, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3074x

Vyvolávací cena:

15 000