Čas na serveru 04:24:50

Noční let Rudolfa II.

Id: 206501

Noční let Rudolfa II.

  •  / Noční let Rudolfa II. / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32 cm, značeno ve spodní části, číslováno 60/70, zaskleno, rámováno, ve spodní části poškozené sklo, list ve spodní části v minulosti poškozen tekutinou viz foto

zobrazeno: 7301x

Vyvolávací cena:

21 000