Čas na serveru 12:50:14

Objevení Ameriky

Id: 448901

Objevení Ameriky

  •  / Objevení Ameriky / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 19005x

Vyvolávací cena:
6 000

21 000