Čas na serveru 11:32:05

Odysseus přilákán zpěvem Sirén

Id: 475102

  •  / Odysseus přilákán zpěvem Sirén / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 51 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

28 000