Čas na serveru 15:04:19

Opička

Id: 390103

Opička

  •  / Opička / Adolf Born
  •  / Opička / Adolf Born

kombinovaná technika/ultrafán/fáze z filmu, rozměr ve výřezu 18 x 31, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5885x

Vyvolávací cena:

14 500

Příhozy: 56