Čas na serveru 13:11:16

Orient Express

Id: 71501

Orient Express

  •  / Orient Express / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 38/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7260x

Vyvolávací cena:

24 000