Čas na serveru 22:03:45

Orient Express

Id: 71501

Orient Express

  •  / Orient Express / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 38/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7808x

Vyvolávací cena:

24 000