Čas na serveru 05:48:16

Ostrov s rybařícím ptákem

Id: 2357

Ostrov s rybařícím ptákem

  •  / Ostrov s rybařícím ptákem / Adolf Born

litografie/papír, č. 27/50, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 9196x

Vyvolávací cena:

13 611