Čas na serveru 12:42:17

Paganini

Id: 190426

Paganini

  •  / Paganini / Adolf Born
  •  / Paganini / Adolf Born
  •  / Paganini / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, číslování 1/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2455x

Vyvolávací cena:
2 400

17 500