Čas na serveru 09:12:43

Pantheon egyptských bohů

Id: 122401

Pantheon egyptských bohů

  •  / Pantheon egyptských bohů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 17/83, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena:

19 500