Čas na serveru 13:02:28

PF 1977

Id: 75108

PF 1977

  •  / PF 1977 / Adolf Born
  •  / PF 1977 / Adolf Born
  •  / PF 1977 / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 41 cm, signováno vpravo nahoře viz foto, litografie byla přeložena, paspartováno, zaskleno, zaskleno

zobrazeno: 5159x

Vyvolávací cena:

7 000