Čas na serveru 20:01:55

PF 63

Id: 1652

PF 63

  •  / PF 63 / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr 14,2 x 10 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, mírně poškozeno, původní stav

zobrazeno: 2267x

Vyvolávací cena:
1 200

4 300