Čas na serveru 13:00:20

Pirát

Id: 186804

Pirát

  •  / Pirát / Adolf Born
  •  / Pirát / Adolf Born
  •  / Pirát / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 49/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1106x

Vyvolávací cena:

18 000