Čas na serveru 21:38:28

Pochod šarlatánů

Id: 110902

Pochod šarlatánů

  •  / Pochod šarlatánů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 67/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:

21 000