Čas na serveru 13:07:31

Pocta Karlu Zemanovi

Id: 2246

Pocta Karlu Zemanovi

  •  / Pocta Karlu Zemanovi / Adolf Born

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 3605x

Vyvolávací cena:

15 500