Čas na serveru 17:01:27

Pod vodou

Id: 148902

Pod vodou

  •  / Pod vodou / Adolf Born
  •  / Pod vodou / Adolf Born

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26 x 34,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1614x

Vyvolávací cena:
7 000

18 100