Čas na serveru 11:55:40

Pod vodou

Id: 148902

Pod vodou

  •  / Pod vodou / Adolf Born
  •  / Pod vodou / Adolf Born

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26 x 34,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1048x

Vyvolávací cena:
7 000

18 100