Čas na serveru 11:43:09

Pohádka I.

Id: 127201

Pohádka I.

  •  / Pohádka I. / Adolf Born
  •  / Pohádka I. / Adolf Born
  •  / Pohádka I. / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2475x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000