Čas na serveru 23:12:25

Pohádková bytost

Id: 108901

Pohádková bytost

  •  / Pohádková bytost / Adolf Born

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

zobrazeno: 7261x

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Příhozy: 114