Čas na serveru 03:37:37

Pohádkové motivy

Id: 339801

Pohádkové motivy

  •  / Pohádkové motivy / Adolf Born

litografie/papír rozměr listu 48 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, na listu zahnědlý rámeček

zobrazeno: 4191x

Vyvolávací cena:

31 500