Čas na serveru 11:31:38

Pohádkový motiv

Id: 190412

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/90, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 636x

Vyvolávací cena:

19 500