Čas na serveru 18:00:57

Pohádkový motiv

Id: 265017

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno jako autorský tisk ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 3959x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 18

Příhozy: 51