Čas na serveru 16:15:17

Pohádkový motiv

Id: 268403

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5113x

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Účastníci: 19

Příhozy: 53