Čas na serveru 20:47:20

Pohádkový motiv

Id: 304211

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 56/95, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2462x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 19