Čas na serveru 06:23:55

Pohádkový motiv

Id: 311801

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 742x

Vyvolávací cena:

16 500

2021,07-1,12,19,53,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu