Čas na serveru 18:02:48

Pohádkový motiv

Id: 311801

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1780x

Vyvolávací cena:

51 000

Účastníci: 18

Příhozy: 72