Čas na serveru 23:15:30

Pohádkový motiv

Id: 323003

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,7 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2466x

Vyvolávací cena:

27 000