Čas na serveru 21:21:00

Pohádkový motiv

Id: 325604

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4664x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 19

Příhozy: 60